Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

2024 yılı Diyanet Dergi abonelikleri başladı

2024 Yılı Diyanet Aylık Dergi, Diyanet Aile Dergisi, Geçerken Dergisi, Diyanet Çocuk Dergisi ve okul öncesine yönelik Diyanet Cim Dergisi’ne abonelikler başladı.

Haber Giriş Tarihi: 09.12.2023 12:08
Haber Güncellenme Tarihi: 09.12.2023 12:10
Kaynak: Haber Merkezi
2024 yılı Diyanet Dergi abonelikleri başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı toplumu din konusunda aydınlatmak ve sahih dinî bilgiyi topluma ulaştırmak amacıyla yayın faaliyetlerine büyük önem veriyor. Diyanet İşleri Başkanlığı her geçen yıl zamanın şartlarını ve toplumun yapısını dikkate alarak yeni yayınlarla toplumu buluşturmaya devam ediyor.

İpsala İlçe Müftülüğü’nden yapılan açıklamaya göre; her yaş grubu ve eğitim seviyesini dikkate alarak yayınlarını nitelik ve nicelik bakımından geliştiren Diyanet İşleri Başkanlığı, süreli yayıncılık alanında 2024 yılı Ocak ayından itibaren Diyanet Aylık Dergi, Diyanet Aile Dergisi, Geçerken Dergisi, Diyanet Çocuk Dergisi, okul öncesine yönelik Diyanet Cim Dergisi ile yayın faaliyetlerine devam edecek.

2024 Yılı Diyanet Dergilerine abone olmak isteyen vatandaşlar İpsala Müftülüğü, Din Görevlileri, Kur’an Kursu Öğreticileri ve https://dergiabone.diyanet.gov.tr internet satış sitesi üzerinden abonelik işlemlerini yapabilecek.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.