Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

38. yılımızda yine sizlerleyiz

Yayın hayatımıza başladığımız gün söz verdiğimiz gibi 38 yıl boyunca gerçeklerden hiç sapmadan, Sözü olanın yer aldığı mecra,doğru sözün yerini bulduğu adres olarak aslanın hakkını kediye vermeden yolumuza devam ederek, ilçemizin uygar yüzü, ilçemize yakışır bir gazete olabilmenin onuru ve heycanı ile bugün doğum günümüzü kutluyoruz.

Haber Giriş Tarihi: 28.05.2019 11:38
Haber Güncellenme Tarihi: 28.05.2019 11:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
38. yılımızda yine sizlerleyiz

Nilay YILMAZ

     Gazetemiz bugün 37 yılı geride bırakarak 38'nci yılına merhaba dedi.
    ilçemizde hiçbir zaman sönmeyecek olan bir mirası bizlere bırakarak aramızdan ayrılan Rahmetli babamın ardından bu yılda buruk kutluyoruz yaşımızı son on yılda olduğu gibi… 
    Her kız çocuğunun dünyasında babasının yeri çok farklıdır. Kız çocukları babalarının prensesidir. Bende öyleydim taki 27 Kasım 2008 tarihine kadar.     
    Hayat yolundaki cam kırıkları hepimizi farklı şekillerde yaralayıp kiminin canını çok acıtıp derinden kanatırken,kiminde az hasar bırakıyor. Malesef 27 Kasım 2008 tarihinde acı bir trafik kazası sonucu babamın aramızdan ayrılmasıyla cam kırıkları çok derin bir yara bıraktı bende...
    Tek tesellim Rahmetli babamın bize bıraktığı bu kutsal emaneti  onun çizgisinden ödün vermeden onun emeklerini boşa çıkarmadan yürütmeye devam ediyoruz. 
    Bugün çocukları ve damatları olarak bizler yarın torunları olarak Derin Mira ve Halil aynı sevda ile yolumuza devam edeceğiz.
    Bu yılda buruk olarak kutladığımız bu yıldönümüzde, yine sizlerin bizlere verdiği destekler ile acımızı dindirmeye çalışarak hazırladık gazetemizi.
    Öncelikle bizlere bu gururu yaşamamızı sağlayan, her dakika aklımız ve yüreğimizden çıkarmadığımız babamı rahmet ve saygı ile anıyor teşekkürlerimi sunuyorum.
    Göz açıp kapayıncaya kadar gelip geçti yıllar. Biz gazetemizle büyüdük, gazetemizle ilçemizi yaşayıp bugünlere geldik. 37 yıl boyunca ilçemizin tarihine adeta noterlik görevi yaptık. Haber ve yazılarla tarihe not  düştük.
    38 yaş olgunluk yaşıdır. Acı tatlı birçok anıyı içinde barındırır. Dile kolay tam 37 yılı geride bıraktık. Sevinçlerimizde oldu, üzüntülerimizde. Sizler ile birlikte güldük sizler ile birlikte ağladık. ilçemizi ilgilendiren her konuda taraf olduk. ilçemizin hakkını korumaya çalıştık. Her sayımız kişilerin, kurumların çıkarları için değil, ilçemizin çıkarları için heyecanla hazırlandı. 
    BatıEkspres olarak, kimselerin sözcülüğünü yapmaya gerek duymadan  ilçemin çıkarlarını her zaman en ön planda tutarak doğru ve tarafsız haber anlayışımızla yayın hayatımıza başladığımız gün söz verdiğimiz gibi gerçeklerden  hiç sapmadan, sizin sesiniz, kulağınız olmaya devam ederek, sırtımızı hiç kimseye, hiçbir kuruma, hiçbir kuruluşa dayamadan siz değerli okuyucularımızın desteği ile 37 yılı geride bırakarak bugün yeni yaşımıza merhaba dedik
    “BatıEkspres Gazetesi bizim değil, Havsalı'nın” düşüncesi ile  dün olduğu gibi bugünde  ilçemizin sorunları, satırlarımızda dile gelecek, çözüm yolları yine bu sayfalarda aranacak.
    Babamın bize bırakmış olduğu bu yolda yüreğinizi açarak, emeğimize sahip çıkarak, saygı duyarak, babamın dostluğunu bizlerden esirgemeyerek, gazetemize daha fazla sarılarak karşılık veren siz okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 
    Birlikte nice senelere…

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.