Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ilçemizi Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı istanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Vekili Metin Bulut ve AK Parti Bölge Koordinatörü Yusuf işler 17 Ekim 2019 Perşembe günü ilçemiz Belediyesini ve AK Parti ilçe Teşkilatını ziyaret ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 22.10.2019 09:58
Haber Güncellenme Tarihi: 22.10.2019 09:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat  Başkanı Erkan Kandemir ilçemizi Ziyaret Etti

Nilay YILMAZ

    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, bölge ziyaretleri çerçevesinde geçtiğimiz Perşembe günü ilçemizi ziyaretti.17 Ekim 2019 Perşembe günü Saat 19.00 sıralarında ilçemize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, partililer tarafından karşılandı.
    ilçe Teşkilatı'nda düzenlenen toplantıya Erkan Kandemir'in yanı sıra; AK Parti Edirne il Başkanı ilyas Akmeşe, AK Parti Havsa ilçe Başkanı Barış Uğuz,Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve partililer katıldı.
    ilçe Teşkilatı'nda düzenlenen toplantıda Erkan Kandemir yaptığı konuşmasında; “Havsa çok şirin bir ilçe.Havsa'da yeni dönemde belediye başkanımız, ilçe başkanımız, il başkanımız, milletvekilimiz ile hep birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz.Önümüzdeki 5 sene Havsa'yı bugün olduğundan çok daha güzel bir noktaya getireceğimize inanıyoruz. Trakya insanıyla, dokusuyla, siyaset yapma biçimiyle bizim siyasi hareketimiz için çok önemli bir yerdir.”dedi.
    Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini belirten Kandemir, “Bütün farklılıklarımızı kenara koyup, ortak vatanı paylaşan, aynı havayı bölüşen, aynı bayrak altında ezanları dinleyen, ruhunu bu topraklara olan borcunu hatırlayan bir millet olarak, bu zor günlerde bir dayanışma içerisinde bu günleri geride bırakacağımıza inanıyoruz. Mehmetçiğimiz sınır ötesinde, Barış Pınarı Harekatı’nın kısa zamanda neticeleneceğine inanıyoruz. Şehit olan askerlerimize rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Gerek şehitlerimizin bize miras bıraktıkları, çocuklarının, eşlerinin, akrabalarının, anne-babalarının duruşlarından şuna şahitlik ediyoruz ki, bu millet muazzam bir millet. Yeri, vakti-saati geldiğinde ölüme yürümeyi cennete yürümek olarak görür. Memleket mevzu bahis olduğunda teröristlerin üzerine bir bomba gibi gidip, gereğini yaparlar, yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. inanıyoruz ki beraberliğimiz, bütünlüğümüz, teröristlere en büyük mesaj. Bu beraberliği, birliği muhafaza ederek tez zamanda sınırımızda oluşturulmak is-tenen terör belasını da def edeceğiz. Ülkemiz içerisinde nasıl hareket edemez hale gelmişler ise, sınırlarımız ötesinde de ülkemize, milletimize, vatandaşımıza zarar veremeyecek.”dedi.
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı  Erkan Kandemir ve beraberindeki heyet daha sonra Havsa Belediyesi'ni ziyaret etti.
    Saat 19.45 sıralarında Havsa Belediyesi'ne geçen Kandemir ve beraberindeki heyet, Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve meclis üyeleri tarafından makam odasında ağırlandı.
    ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan konuşmasında; “Sizlerinde  desteği ile Havsa'yı hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız. Bu süreçte kadınlarımız ve gençlerimizin çok desteğini ve özverisini gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bizde bu heyecan ve birliktelik var.inşallah bu süreçte ilçemizi hak ettiği konuma hep beraber getirmiş olacağız.”dedi.
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı  Erkan Kandemir  de ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve teşkilatı başarısından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kandemir konuşmasında; “Başarıda emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Havsa'da genç başkanımızla AK Parti belediyeciliğini vatandaşlarımıza hissettireceğinizden şüphemiz yok. Biz, bize oy versin ya da vermesin iyi niyetle ve samimiyetle, kimseyi ayırt etmeden herkese hizmet etme heyecanı olan bir siyasi hareketiz. Milletin desteğiyle hizmet bayrağını çok çok yukarılara birlikte taşıyacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Genel Merkez olarak bize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Sizlere Havsa'da hayırlı hizmetler diliyorum.”dedi.
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı  Erkan Kandemir ve beraberindeki heyet Programları kapsamında Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesine gitmek üzere ilçemizden ayrıldılar.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.