Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Havsa Kadın Kolları Başkanı Tezcan Oldu

AK Parti Havsa Kadın Kolları Başkanlığına Derya Tezcan seçildi.

Haber Giriş Tarihi: 29.09.2020 12:09
Haber Güncellenme Tarihi: 29.09.2020 12:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
AK Parti Havsa Kadın Kolları Başkanı Tezcan Oldu

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi 27 Eylül 2020 Pazar günü Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda yapıldı.
    Kongre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak gerçekleşti. Tek liste olarak gerçekleşen seçimde Derya Tezcan başkanlığa seçildi.
    Kongreye, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, AK Parti Edirne il Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.
    AK Parti Havsa Kadın Kolları Başkanı Derya Tezcan kongrede yaptığı konuşmasında; “MKYK üyemiz KEFEK Komisyon Başkanımız ve Edirne Milletvekilimiz Sayın Dr. Fatma Aksal, il Başkan Vekilimiz Sayın Rasim Özgün, il Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nergis ince, ilçe Başkanımız Sayın Haluk Savaştürk, Gençlik Kolları Başkanımız ve değerli yönetimleri, Belediye Başkanımız Sayın Av. Aydın Balkan,Kadın Kolları Başkanları ve değerli yönetimleri, Belediye ve il Genel Meclis Üyelerimiz, tüm ilçe Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri;
    AK Parti Kadın Kollarımızın değerli mensupları, AK Kadınlar değerli yol arkadaşlarım.
    ilçe Kadın Kolları 6. Olağan Kongresine hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Göreve başladığım 27 Kasım 2017 tarihinden bu güne ilçe Kadın Kolları Başkanlık görevimi yönetimim ile birlikte en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edindik. AK kadınlar olarak ilçemizde faaliyetlerimizi sürdürürken bizler gece gece gündüz demeden ev ev, kapı kapı, girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmamak aşkı ile gönülleri kazanmaya çalıştık. Gittiğimiz her yerde yakın veya uzak demeden tüm mahallerimizde kadınlarımızın rızasını alarak, gönülden gönüle köprüler kurduk. AK kadınlar olarak yolumuza devam ettik.
    Göreve geldiğim günden bugüne kadar geçen zaman diliminde değerli ilçe Yöneticilerim ile birlikte yılmadık, yorulmadık. ilçemize güzel çalışmalara imza attık ve çok şükür ki ilçemizi AK Belediyecilik ile tanıştırmış olduk. Çıktığımız bu kutlu davada bir hizmet aşığı olarak vatanına ve ilçesine sevdalı olan sizler ile çalışmaktan her zaman onur duydum.
    Biz büyük bir aileyiz, hep birlikte güçlü bir teşkilatız. inşallah birlik ve beraberliğimiz daim olur.
    Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bize duyduğu güven ile biz kadınlar bir yandan siyasetten ekonomiye, eğitimden sağlığa, kültürden sanata, hayatın her alanında aktif roller üstleniyoruz.
    Bir yandan da bu ülkenin gelecek nesillerini yetiştiriyoruz. Bu nedenledir ki kadın siyasetin nesnesi değil öznesidir.
    5 milyonu aşan dünyanın en büyük kadın siyasi hareketinin gönül erleri olarak gönülden gönüle köprüler kurarak gönülleri fethetmek sevdasıyla yolumuza devam edeceğiz.
    AK Parti Kadın Kolları 6.Olağan Kongresinin ilçemize hayırlar getirmesi dileğiyle saygılarımı sunarım.” dedi.
    AK Parti Edirne il Kadın Kolları Başkanı Nergis ince yaptığı konuşmasında;
    “Partimizin 6. Olağan Kadın Kolları Havsa ilçe Kongremizin ilçemiz,ilimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ederim.
    AK kadrolarımızla yenileniyor ve güçleniyoruz.
    2023 hedefimize bir adım daha bu kadrolarla yaklaşıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.