Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Akalın’dan Havsa ziyareti

İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın İYİ Parti Havsa İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 11.12.2023 14:03
Haber Güncellenme Tarihi: 11.12.2023 14:05
Kaynak: ERGİN SÖZER
Akalın’dan Havsa ziyareti

İYİ Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve partililerle bir araya gelen İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın yerel seçimler öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Ziyaret sonrası www.batiekspres.com haber sitesine bir değerlendirme yapan İYİ Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş sözlerinde şunlara yer verdi:

“Sayın Milletvekilimiz Mehmet Akalın'ın ziyaretinden dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isterim. Partimiz adına gerçekleştirdiği bu ziyaret, Havsa halkına ve teşkilatımıza verdiği önemi bir kez daha ortaya koymaktadır. Yerel seçimlere doğru ilerlerken, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek, halkımızın beklentilerine daha iyi cevap verebilmek adına kritik bir öneme sahiptir.

Sayın Akalın ile bir araya gelerek, Havsa ilçemizin sorunları, ihtiyaçları ve projelerimiz hakkında detaylı bir şekilde görüştük. Kendisinin tecrübelerinden faydalanarak, ilçemizin daha yaşanabilir bir yer olması için neler yapabileceğimize dair önemli fikir alışverişinde bulunduk. İYİ Parti olarak, Havsa halkının refahı ve mutluluğu için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Parti teşkilatımızın ve Havsa halkının desteğiyle şeffaf, adil ve etkili bir yönetim anlayışıyla ilçemizi daha iyi bir noktaya taşıma amacımızı bir kez daha vurgulamak isterim. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için çaba harcayacak, katılımcı bir yönetim anlayışıyla ilçemizin potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için çalışacağız. Havsa'nın güzelliklerini ve zenginliklerini ortaya çıkararak, hep birlikte daha güçlü bir Havsa için el birliğiyle çalışacağız.

Sayın Mehmet Akalın'a teşekkür eder, Havsa halkının beklentilerini karşılamak adına birlikte daha güzel günler inşa etme yolunda attığımız adımları sürdüreceğimizi belirtmek isterim. İlçemizi daha yaşanabilir, daha güçlü kılmak için el birliğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.