Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Akın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Haber Giriş Tarihi: 06.04.2024 11:58
Haber Güncellenme Tarihi: 06.04.2024 11:58
Kaynak: Haber Merkezi
Akın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Akın, herkesin mutlu bir bayram geçirmesi dilediğinde bulundu. Akın, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

“Sevgili Edirneliler, 31 Mart seçimlerinin ardından Edirne halkının takdiri ile Edirne Belediye Başkanlığı görevine getirilmenin mutluluğunu ve gurunu yaşıyorum. Edirne’nin ilk kadın Belediye Başkanı olarak, büyük bir onurla yerine getireceğim görev sürem boyunca her vatandaşımızın eşit, adil bir hizmet alması için çalışacak; çocuklarımızın, gençlerimizin ve kadınlarımızın aydınlık yarınları için mücadele edeceğim.

Birlik, beraberlik ve huzur içinde geçirdiğimiz Ramazan ayını ise nihayet tamamladık. Şimdi Ramazan Bayramı ile birliğimizi, beraberliğimizi daha da pekiştirecek, hep birlikte sevgiyi, iyiliği ve bereketi paylaşacağız. Huzurun, barışın ve kardeşliğin şehrinde herkesin mutlulukla yaşayacağımız bir bayram geçirmesi ise en büyük temennimiz. 

Edirne Belediyesi olarak, sizlerin huzuru, güvenliğini ve mutluluğu için bizlerde bayram süresi boyunca çalışmalarımıza devam edecek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca 7/24 görev başında olacak. 

Bayramlar, sevgi, barış ve dostluğun pekiştiği, birliğimizin daha da güçlendiği özel zamanlardır. Sevgili hemşehrilerim, sizlerin sevgisi ve güveni ile inanıyorum ki Edirne’mize hizmet yolunda daha da güçlenecek; Edirne’mizin geleceği için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta memleketimin güzel insanları Edirneliler olmak üzere tüm dünyaya barış, mutluluk, neşe getirmesini diliyorum. Huzur, neşe, mutluluk içinde geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun. Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun.”

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.