Hava Durumu

ALBAYRAK'TAN TEKİRDAĞ'IN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluş Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Haber Giriş Tarihi: 13.11.2023 10:32
Haber Güncellenme Tarihi: 13.11.2023 10:32
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
ALBAYRAK'TAN TEKİRDAĞ'IN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Albayrak Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Güzel Tekirdağ'ımızın işgalden kurtuluşunun 101. yıl dönümünü ve 13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluş Bayramımızı kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Özgürlük ve bağımsızlık uğrunda kenetlenen ulusumuz, Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Kurtuluş Savaşında şanlı bir destan yazmıştır. Savaş meydanlarında kazanılan büyük zaferler, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması ile taçlandırılmıştır. Ata'mızın çizdiği yolda güzel vatanımıza ve cumhuriyetimize sahip çıkacağız. 100. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız cumhuriyetimizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için mücadele edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, 13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluş Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum.”

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.