Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ASKF’nin Genel Kurulu Bir Hafta Sonraya Kaldı

Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16’ncı Olağan Genel Kurulu’nun 16’ncı Olağan Genel Kurulu çoğunluğun sağlanılamaması nedeniyle ileri bir tarihe alındı.

Haber Giriş Tarihi: 01.06.2024 14:30
Haber Güncellenme Tarihi: 01.06.2024 14:30
Kaynak: ŞENER ŞENTÜRK
ASKF’nin Genel Kurulu Bir Hafta Sonraya Kaldı

Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASKF) tesislerinde yapılması planlanan 16’ncı Olağan Genel Kurulu oy çokluğunun sağlanılamaması nedeniyle ileri bir tarihe alındı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Muzaffer Yıldırım, “Önümüzdeki hafta Cumartesi günü saat 13.00 ve 17.00 saatleri arasında yine Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tesislerinde seçimimizi yapacağız” dedi.

Yıldırım, “Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16’ncı Olağan Genel Kurulu 1-8 Haziran tarihlerinde yapılacaktı. Bizim gündemimizde bir tüzük değişikliği olduğu için ilk toplantıda oy kullanacak 266 delegenin üçte ikisinin gelmesi gerekiyordu. Bugün gerekli çoğunluk sağlanamadı. 23 delege imza attı. Şimdi biz bir tutanak tutacağız ve önümüzdeki hafta Cumartesi günü saat 13.00 ve 17.00 saatleri arasında yine Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tesislerinde seçimimizi yapacağız. Yönetim Kurulu asil - yedek, denetleme kurulu asil - yedek sayısının iki katı, yani 72 kişi olduğu zaman bu olağan genel kurul yapılacaktır” ifadelerine yer verdi.

ŞENER ŞENTÜRK

Kaynak: ŞENER ŞENTÜRK

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.