Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Atatürk Ortaokulu TÜBiTAK Bilim Fuarı Gerçekleştirildi

TÜBiTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında 03 Mayıs 2019 Cuma günü Atatürk Ortaokulu TÜBiTAK Bilim Fuarı gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 07.05.2019 11:26
Haber Güncellenme Tarihi: 07.05.2019 11:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Atatürk Ortaokulu TÜBiTAK Bilim Fuarı Gerçekleştirildi

Nilay YILMAZ

    Fuar açılışına ilçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, ilçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhammed Türkmen ve Hakan Aygün, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.
    TÜBiTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında düzenlenen Ata-türk Ortaokulu Bilim fuarı ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “ Atatürk Ortaokulunda düzenlenen TÜBiTAK Bilim Fuarına Fen Bilimleri Alanında 8, Matematik Alanında 2, Türkçe Alanında 2, Sosyal Bilgiler Alanında 2,  Yabancı Dil Alanında 2, Teknoloji ve Tasırım alanında 1, Beden Eğitimi Alanında 1, Bilişim Teknolojileri Alanında 1 ve Özel Eğitim Alanında 1 proje olmak üzere toplam 20 proje,  öğrenci ve danışman öğretmenlerin özverili çalışmalarıyla hazırlandı.
    Öğretmen ve öğrencilerin özverili çalışmalarıyla ortaya çıkan bu projelerin bilim ve teknikte yeni projelere kapı aralaması amaçlanmıştır. Bu fuarda çeşitli çalışmalarını sergileyen öğrenciler ileride ülke yararına olacak büyük buluşların mimarı olabilirler.” dendi.
    BatıEkspres gazetesi olarak TÜBiTAK Bilim Fuarı'nda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.