Hava Durumu

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ AÇILDI

Edirne Bağımlılıkla Mücadele Derneği hizmet binası açılışı gerçekleşti.

Haber Giriş Tarihi: 04.11.2023 16:24
Haber Güncellenme Tarihi: 04.11.2023 16:24
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ AÇILDI

Edirne'de Talatpaşa Mahallesi'nde Edirne Bağımlılıkla Mücadele Derneği hizmet binası açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Edirne Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı Tamer Dindoruk, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Belgin İba, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Emre Tokluoğlu, parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

“HALKIMIZIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”

Derneğin halkın hizmetinde olduğunu belirten Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı Tamer Cindoruk “Çocuklarımızı üniversiteye yolluyoruz. Suç makinası olarak mahallelerde, okullarda görüyoruz. Bunu önlemek için Edirne’ye Bağımlılıkla Mücadele Derneği olarak Edirne’de yeni bir dernekçiliği merdiven altlarından değil, hizmet aracı olarak gelişmesi için derneğimizin bürosunu açıyoruz. Bağımlılıkla uyuşturucu, alkol, sigara, kumar ve diğer cinsel eğilimleri önlemek için derneğimiz var gücüyle halkımızın hizmetinde olacaktır” dedi.

“BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SON DERECE ÖNEMLİ”

Bağımlılıkla mücadelenin önemine değinen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba “Bugün burada Edirne’ye Bağımlılıkla Mücadele Derneği’nin açılışı için bir araya geldik. Başlığından da anladığımız kadarıyla çok geniş bir yelpaze, bağımlılıkla mücadele için kurulmuş geçen yıl kurulmuş bir dernek. Sağlıklı bir toplum için bağımlılıkla mücadele çok önemli. Derneğimizde bu anlamda güzel hizmetler yapacak. Gerçekten de sağlıklı ve genç bireylerin sağlıklı bir şekilde topluma kazandırılması için özellikle günümüzde bağımlılıkla mücadele çok daha kıymetli. Ekran bağımlılığından, uyuşturucu bağımlılığına kadar her türlü mücadeleyi verecek olan derneğimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

"EDİRNE’YE HAYIRLI OLSUN"

Derneğin Edirne halkına hayırlı olsun dileklerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu “15 yıldır beraber çalıştığımız Dindoruk kardeşlerimin mücadelelerine ben şahidim, bu işi resmiyete döktüler. Burada bulunan herkese onların adına teşekkür ediyorum. Allah kendilerinin yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.