Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Albayrak’tan son meclis toplantısı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 hizmet döneminin son meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirdi.

Haber Giriş Tarihi: 14.03.2024 12:51
Haber Güncellenme Tarihi: 14.03.2024 12:53
Kaynak: Haber Merkezi
Başkan Albayrak’tan son meclis toplantısı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Mart 2024 Dönemi gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Başkan Kadir Albayrak, toplantı öncesinde, hizmet dönemi boyunca gerçekleştirilen bütün meclis toplantılarına katılan meclis üyelerine hediyeler ve plaket verdi. 

Dilek ve temennilerin ardından tamamlanan meclis toplantısı sonrasında bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “2019-2024 hizmet dönemimizin son meclis toplantısını gerçekleştirdik. Katılımcı demokrasi anlayışımız doğrultusunda Büyükşehir Belediye Meclisi olarak kentimizle ilgili pek çok önemli kararı birlikte aldık. Büyük ailemiz olan Tekirdağ halkına sizlerle birlikte hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Karar alma süreçlerimize sağlamış olduğunuz büyük katkılardan dolayı en içten duygularımla teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.