Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Balkan istişare ve Değerlendirme Toplantısına Katıldı

ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Pandemi Sonrası Belediyecilik Vizyonu’ konulu istişare ve değerlendirme toplantısına katılmak için Ankara’ya gitti.

Haber Giriş Tarihi: 21.08.2020 12:08
Haber Güncellenme Tarihi: 21.08.2020 12:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Başkan Balkan istişare ve Değerlendirme Toplantısına Katıldı

Nilay YILMAZ

    ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Pandemi Sonrası Belediyecilik Vizyonu' konulu istişare ve değelendirme toplantısına katılmak üzere Ankara'ya gitti. 
    Toplantı öncesinde 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Keşan, Lalapaşa ve Esetçe Belediye Başkanları ile birlikte Türküye Büyük Millet Meclisi'nde KEFEK (Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu) Başkanı AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret ettiler. Ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunun Başkan Balkan;
    “Keşan, Lalapaşa ve Esetçe Belediye Başkanlarımız ile T.B.M.M. de KEFEK (Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu) Başkanı olan Vekilimiz Sn. Fatma Aksal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
    Vekilimizi tekrar tebrik eder, bu görevin Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı işlere vesile olmasını dileriz.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.