Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Bazı seçmen kağıtlarını ulaştıramadık”

Edirne’de Babademirtaş Mahallesi Muhtarı Haluk İnağ, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde oy kullanacak olan bazı vatandaşlara seçmen kağıtlarını ulaştıramadıklarını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 16.03.2024 12:36
Haber Güncellenme Tarihi: 16.03.2024 12:36
Kaynak: MERT ERİŞKİN
“Bazı seçmen kağıtlarını ulaştıramadık”

Edirne’de Babademirtaş Mahallesi Muhtarı Haluk İnağ, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde bazı vatandaşların seçmen kağıtlarını alamadığını belirtti. İnağ, vatandaşların seçmen kağıtlarını almak için muhtarlıklara gelerek alabileceklerini aktardı.

İnağ, “Seçim Kurulu’ndan seçmen kağıtları elimize ulaştı. Biz çoğunu dağıttık ama bazı evlerde bulamadığımız, posta kutusu olmayan, kapıların altından atamadığımız yerlerdeki kağıtlar geri döndü. Vatandaşlarımızdan çarşıya çıktıkları zaman muhtarlığımızdan seçmen kağıtlarını alabileceklerini hatırlatmak isterim. Dışarıya bırakma gibi bir durum söz konusu değil. Rüzgârdan uçtuğu zaman elimize ulaşmadı diye bize geri dönüşler olabilir diye bırakamadık. Eğer almak isteyen olursa bizlere ulaşarak alabilirler. 2 bin 650 tane civarında seçmen kağıdımız vardı. Şu anda yaklaşık 250-300 tane kaldı. Elimizden geldiğince dağıtmaya çalışıyoruz” dedi.

MERT ERİŞKİN

Kaynak: MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.