Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Belediyenin kafelerinde öğrenciye yüzde 20 indirim

Edirne Belediyesi, öğrencilere destek olmak ve onların sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla bir kampanya başlattı. Artık Edirne Belediyesi’ne ait kafelerde tüm öğrencilere özel yüzde 20 indirim uygulanacak.

Haber Giriş Tarihi: 25.04.2024 13:37
Haber Güncellenme Tarihi: 25.04.2024 13:40
Kaynak: Haber Merkezi
Belediyenin kafelerinde öğrenciye yüzde 20 indirim

Edirne Belediyesi olarak gençlerimizin eğitim hayatlarına ve sosyal etkinliklere daha aktif katılımlarını teşvik etmek amacıyla sevindirici bir adım attı. Her gün yüzlerce misafirini ağırlayan Edirne Belediyesi kafelerinde tüm öğrencilere yüzde 20 indirim uygulanacak. Tüm öğrenciler, öğrenci kimliğini göstererek indirimden faydalanabilecek, lezzetli atıştırmalıkları, serinletici içecekleri veya sıcacık kahveleri daha uygun fiyatlarla deneyimleyebilecek.

“GENÇLER İSTEDİ BİZ YAPTIK”

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Sevgili gençler, ülke olarak hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz. Pandemi ile başlayan ve ekonomik kriz ile devam eden bu süreçte kendinizi yorgun, çaresiz ve ümitsiz hissediyorsunuz. Seçim sürecimizde gençlerimiz bizlerden indirim istemişti. Bizler de Gençlerimizin bütçelerine katkı sağlamak ve onların kentte daha keyifli zaman geçirmelerine olanak tanımak için bu indirimi başlatma kararı aldık" diyerek gençlerin taleplerine kulak verildiğini ve indirimin bu doğrultuda başlatıldığını belirtti.

Tüm öğrencileri Edirne Belediyelerine ait kafelere davet eden Başkan Gencan Akın, “Öğrencilerimizi Edirne Belediyesi'nin bu özel indiriminden faydalanmaya ve kafelerimizde keyifli vakitler yaşamaya davet ediyorum. Edirne sizlerle güzel sevgili gençler” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.