Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BM Mülteciler Yüksek Komiserliğinden Tohumcu’ya ziyaret

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği bünyesinde görevli personeller Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tohumcu’yu makamında ziyaret ederek, çalışma alanları kapsamında bilgi verdi.

Haber Giriş Tarihi: 12.12.2023 10:24
Haber Güncellenme Tarihi: 12.12.2023 10:25
Kaynak: Haber Merkezi
BM Mülteciler Yüksek Komiserliğinden Tohumcu’ya ziyaret

Ziyarete, Edirne İl Müdür Yardımcısı Sebahattin Bilgiç, BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Saha sorumlusu Dilan Pakesen Yüksektepe, BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Kıdemli Koruma Asistanı Beyza Akkuş ve Hande Söylemez katıldı.

Gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Harun Tohumcu tarafından Bakanlığın “Yaşlı, kadın, engelli, çocuk ve dezavantajlı gruplara yönelik” uyguladığı hizmet modelleri hakkında, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği bünyesinde görevli personele bilgilendirmelerde bulunuldu. Ayrıca Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının, mülteci ve sığınmacılara yönelik uyguladığı hizmet modelleri ile yerelde paydaş olarak yapılabilecek çalışmalar hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tohumcu, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği bünyesinde görevli personellere ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.