Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bozkurter Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter, halk pazarında düzenlenen kahvaltı organizasyonunda pazarcı esnafıyla buluşarak, esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm yolları üzerine istişarelerde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 02.06.2024 16:15
Haber Güncellenme Tarihi: 02.06.2024 16:16
Kaynak: Haber Merkezi
Bozkurter Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

Kahvaltı organizasyonunda konuşan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı M. Onur Bozkurter pazarcı esnafının ilçenin ekonomik ve sosyal dokusunda önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, onların karşılaştığı zorlukları anlama ve çözüm üretme konusundaki kararlılığını dile getirdi. Hemşehrilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayan pazarcı esnafının desteklenmesi gerektiğini belirten Belediye Başkanı M. Onur Bozkurter, iş birliği ve dayanışma ruhunun ilçenin gelişimine katkı sağlayacağını ifade etti.

Pazar esnafının talep ve önerilerini dinlemek üzere düzenlenen etkinlikte yer alan pazarcı esnafı, Belediye Başkanı M. Onur Bozkurter'e karşı ilgi ve teveccühlerini dile getirerek, sorunlarının çözümü konusunda belediyenin desteğine güvendiklerini belirttiler.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı M. Onur Bozkurter pazarcı esnafının yanında olacaklarını ve onların karşılaştığı sorunlara çözüm üretmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.