Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Büyükşehir'den Kapaklı'ya dev spor yatırımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Kapaklı ilçesinde yapımı tamamlanan Kapaklı Sosyal Tesis ile Açık ve Kapalı Tenis Kortları Projesi’nin açılış töreni, bugün gerçekleştirilecek.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 10:53
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 10:54
Kaynak: Haber Merkezi
Büyükşehir'den Kapaklı'ya dev spor yatırımı

Kentte sporun gelişimine, sporcu sayısının artmasına, spor tesislerinin sayısının artmasına imkan sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı ilçesine modern bir tesis daha kazandırdı.

Kapaklı Sosyal Tesis ile Açık ve Kapalı Tenis Kortları Projesinde, 276 metrekare sosyal tesis, 786 metrekare de açık ve kapalı tenis kortu bulunuyor. Ekiplerin hummalı çalışmaları sonucunda tamamlanan tesisin maliyeti ise KDV dahil yaklaşık 20 milyon TL. Projenin içeriğinde açık ve kapalı tenis kortu, sosyal tesis, kafeterya, soyunma odaları, antrenör odaları, erkek-kadın WC ve teknik odalar yer alıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kurulduğumuz günden bu yana sporun ve sporcunun dostu bir belediyecilik anlayışıyla halkımıza hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızı hem kültürel aktivitelerle buluşturmak hem de farklı spor dallarıyla tanıştırmak amacıyla Kapaklı ilçemize yaklaşık 20 milyon TL bedelle modern bir sosyal tesis ve tenis kortu kazandırdık. Ben inanıyorum ki bu tesisimizde Tekirdağ’ımızı ve ülkemizi başarıyla temsil edecek nice sporcular yetişecektir. Tesisimizin tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.