Hava Durumu

ÇERKEZKÖY’E ÖZEL KOŞTULAR

Çerkezköy’de Cumhuriyetin 100., Çerkezköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı nedeniyle düzenlenen koşuya 300’ün üzerinde sporcu katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 29.10.2023 18:48
Haber Güncellenme Tarihi: 29.10.2023 18:48
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
ÇERKEZKÖY’E ÖZEL KOŞTULAR

Cumhuriyetin ilan edilişinin 100’üncü ve Çerkezköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yılı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Cumhuriyet Koşusunun 9’uncusu 300’ün üzerinde sporcunun katılımı ile yapıldı.

Cumhuriyet Meydanı önünden start alan Cumhuriyet Koşusu Atatürk Caddesi istikametine devam ederken, sporcular Narin Kavşağı’ndan dönerek yeniden Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde Çerkezköy Belediyesi 9. Cumhuriyet Koşusunu tamamladılar.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

2 kategoride yapılan 9. Cumhuriyet Koşusunda Kadınlar Kategorisi’nde Ümmühan Şahin 1’inci olurken; Hatice Aydın 2’nci, Funda Kareyeva ise 3’üncü oldu. Erkekler Kategorisi’nin 1.’si Abdulhalit Çağıran olurken; Ayetullah Bazı 2’nci, Nahed Nahib ise 3’üncü oldu. Cumhuriyet Koşusunun tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay verdi.

PARKURU BELEDİYE BAŞKANIMIZ AKAY DA TAMAMLADI

Ayrıca Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Cumhuriyet Koşumuza katılan tüm atletlere tişört ve anı madalyası hediye edilirken; 9. Cumhuriyet Koşusuna CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte katılan Belediye Başkanı Vahap Akay, koşuyu tamamladı. Cumhuriyet Koşusuna katılan herkese teşekkür eden Başkan Vahap Akay, kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünü ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nı bir kez daha kutladı.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.