Hava Durumu

ÇETİN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin devam eden yol bakım çalışmalarını inceledi.

Haber Giriş Tarihi: 27.10.2023 14:38
Haber Güncellenme Tarihi: 27.10.2023 14:38
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
ÇETİN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yenileme çalışmalarında sona gelinen Atatürk Mahallesi Akyer Sokak ve Bahçelievler Mahallesi Işıl Sokak’taki park alanları ile Pınarça Mahallesi’nde devam eden kilit taş yol yapım çalışmalarını inceledi. Ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Çetin, emekçilere kolaylıklar diledi.

Başkan Çetin, “Daha yeşil ve daha fazla sosyal yaşam alanları olan bir Kapaklı için çalışmalarımızı sürdürüyor. Bir yandan kentimize yeni parklar kazandırırken, bir yandan da kullanım ömrünü tamamlayan parklarımızı sil baştan yeniliyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz Atatürk Mahallesi Akyer Sokak ve Bahçelievler Mahallesi Işıl Sokak’taki çalışmalarında sona geldi. Toplam bin 205 metrekare alandaki Akyer Sokak’ta 177 metrekare spor alanı, 389 metrekare de yeşil alan çalışması yapıldı, oyun grupları yenilendi. 858 metrekare alandaki Işıl Sokak’ta ise 116 metrekare spor alanı, 236 metrekare yeşil alan çalışması yapıldı, oyun ve oturma grupları yenilendi. Yepyeni görüntüsüyle parklarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Pınarça Mahallesi’nde sürdürülen kilit taş yol yapım çalışmalarını da inceleyerek, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı ve ekiplere kolaylıklar diledi.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.