Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ÇEVRE HAFTASI KUTLANACAK

Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile Çevre Koruma Haftası kutlanacak. Öncelikle yarın fidan dikim etkinliği gerçekleştirilecek.

Haber Giriş Tarihi: 31.05.2023 17:42
Haber Güncellenme Tarihi: 31.05.2023 17:42
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ÇEVRE HAFTASI KUTLANACAK

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesine bağlı Hürriyet Mahallesi Yeni Mezarlık yanında 13.00’te gerçekleştirilecek etkinlik ile fidanlar toprakla buluşacak.

4 Haziran 2023 Pazar günü ise 14.00’te “Let’s Do it! Türkiye” ekibiyle birlikte temizlik etkinliği düzenlenecek. 7’den 70’e etkinliğe katılan herkes çevreye bırakılan çöpleri toplayarak hem çevre temizliği yapacak hem de önemli bir farkındalık ekinliğine imza atacak.

5 Haziran 2023 Pazartesi 09.30’da İklim Değişikliği ve Çevre Paneli düzenlenecek. Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesinde düzenlenecek etkinlik iki oturum şeklinde düzenlenecek ve panele konuşmacı olarak katılan bilim insanları iklim krizine dair önemli bilgilendirmelerde bulunacak.

7 Haziran 2023 Çarşamba günü ise Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek etkinlikler ile Çevre Koruma Haftası kutlamaları sona erecek.

Doğamızın önemine ve iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla hayata geçireceğimiz farkındalık etkinliklerine tüm vatandaşlarımız davetlidir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.