Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ciğercilere verdiği sözü tuttu

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Onur-Er Panorama sitesi sakinleriyle bir araya gelerek Edirne’yi daha ileri taşımak istediklerini söyledi. İba “Aday olursam size uğrayıp sohbet edeceğiz” sözü verdiği bir ciğerci işletmesine uğrayarak çalışanlara sohbet etti.

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2024 10:07
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2024 10:10
Kaynak: Haber Merkezi
Ciğercilere verdiği sözü tuttu

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, sık sık vatandaşlar ile bir araya gelerek taleplerini ve önerilerini dinliyor.

İba, Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) Edirne İl Müdürü Ahmet Keleş'i ziyaret etti. Çalışan personeller ile de görüşen İba, emekleri için teşekkür edip, işlerinde kolaylıklar diledi.

“SİPARİŞLERİNİ JİLET GİBİ YOLLARI GEÇEREK TESLİM EDECEKLER”

İba, çeşitli dağıtım şirketlerinin Edirne'de faaliyet gösteren kurye çalışanlarıyla bir araya geldi. Edirne'nin yollarını güzelleştireceklerini dile getiren İba, "Kuryelerimiz hemşehrilerimizin siparişlerini, güvenli, temiz ve jilet gibi yollardan geçerek teslim edecekler" dedi.

“EMEĞİ İLE ÇALIŞAN HERKES İÇİN GÜZEL BİR EDİRNE GELİYOR”

Parkta oturan vatandaşlar ile de selamlaşan İba, parkları ve yeşil alanları artıracaklarının müjdesini verdi.  İba, Bizim Toptan Market Müdürü İbrahim Şenyüz eşliğinde market çalışanı vatandaşlar ile bir araya geldi. İba, emeği ve alın teriyle çalışan her bir vatandaş için çok güzel bir Edirne'nin geldiğini söyledi.

SÖZ VERMİŞTİ, UĞRAYIP SOHBET ETTİ

Ciğerci Niyazi işletmesinin ustalarına aday olduktan sonra sohbet edeceklerinin sözünü verdiklerini söyleyen İba, bir sözlerini daha tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. İşletme Sahibi Niyazi Bey ve çalışanlarıyla keyifli vakit geçirdiklerini dile getiren İba, destekleri için teşekkürlerini sundu.

İba, geçmiş dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevini yapmış iş insanı Sami Arda'yı işletmesi Arda Toptan Gıda'da ziyaret etti. İba, geçtiğimiz günlerde ebediyete uğurladığı annesi için taziye dileklerini iletti.

İba, Aksan Mühendislik firmasının sahibi Samet Aksan ve işletmesinde çalışan vatandaşlar ile bir araya gelerek hatırlarını sordu. İba, destekleri ve sohbetleri için vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

“SORUNLARI VATANDAŞIMIZDAN DİNLEDİK”

İba, Onur-Er Panorama sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Güzel sohbetlerin gerçekleştiği buluşmada, vatandaşlar önerilerini ve taleplerini dile getirdi. Gece gündüz demeden Edirne'de her bir vatandaşa ulaşmak için yoğun bir tempoda çalıştıklarını dile getiren İba, "Edirne'nin sorunlarını 5 yıldır vatandaşlarımızdan dinledik. Her bir vatandaşımızla bire bir temas etmeye çalıştık. Edirne için bir çabamız var. Edirne'yi çok ileriye taşıyalım istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

"EDİRNE İÇİN DAHA İYİSİNİ HAK EDİYORUZ"

Edirne'nin çok özel bir şehir olduğunu vurgulayan İba, "Daha iyi şartlarda olalım, daha iyi bir Edirne'de yaşayalım diye çalışıyoruz. Daha iyisini hak ettiğimizi düşünüyoruz. Heyecanlıyız. Heyecanımız seçimi kazanmak değil, Edirne'ye projeleri kazandırmak. Edirne'nin sorunlarını biliyoruz. Gecemizi gündüzümüze katıp Edirne'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz" şeklinde konuştu.

"EDİRNE'NİN VİZYONUNU GELİŞTİRECEK PROJELERİMİZ VAR"

Edirne'nin yerel hizmetlerde yetersiz kaldığını söyleyen İba, "Edirne'nin vizyonunu geliştirecek projelerimiz var. İstiyoruz ki bu dönem en güzel projeleri yapalım bu şehri hak ettiği yere getirelim. Vatandaşlarımız da öyle çok büyük şeyler istemiyorlar mesire alanlarımız olsun, çocuğumuzu alıp parka gidelim, arabalarımızı güvenle otoparka bırakalım. Bunların çok daha fazlasını hep birlikte yapacağız. Hepimiz gerçekten de en iyisini hak ediyoruz. Bu duygularla biz de diyoruz ki bu şehri biz daha iyi yerlere getirmek için gecemizi gündüzümüze katarız. Edirne'mizin bütün değerleriyle birlikte, sivil toplum kuruluşlarımızla, iş insanlarımızla, her bir esnafımızla, öğrencimizle hep birlikte yönetiriz Edirne'yi. İnşallah bu şehre hizmet etmek nasip olur" dedi.

İba, sonrasında vatandaşların sorularını yanıtladı. Projelerini anlatan İba, site sakinlerine destekleri için teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.