Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çorlu Belediyesi’nde bayramlaşma programı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Meclisi Salonu’nda belediye personeli ile bayramlaştı.

Haber Giriş Tarihi: 07.04.2024 12:16
Haber Güncellenme Tarihi: 07.04.2024 12:17
Kaynak: Haber Merkezi
Çorlu Belediyesi’nde bayramlaşma programı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de katılımıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personel ile bayramlaştı.

Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Başkan Sarıkurt ile birlikte, CHP Çorlu İlçe Başkanı Cüneyt Akar, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Sarıkurt, geleneksel hâle gelen bayramlaşma töreninde başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye personeli ile bir araya geldiklerini belirterek; yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı, toplumu birbirine sımsıkı bağlayan ve sevgiyle kucaklaştıran bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sarıkurt; “Yüce milletimizin, kıymetli Çorlulu hemşehrilerimizin ve belediye personelimizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.