Hava Durumu

CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINDA ONUR AKIN RÜZGARI

Edirne'de Cumhuriyetin 100'üncü Yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Onur Akın konseri yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Haber Giriş Tarihi: 30.10.2023 10:23
Haber Güncellenme Tarihi: 30.10.2023 10:23
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINDA ONUR AKIN RÜZGARI

Edirne Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Saraçlar Caddesi'nde Onur Akın konseri düzenlendi.

Düzenlenen konsere Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve eşi Esra Gürkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Binlerce vatandaş konserde sanatçıya bayraklarla, şarkılara eşlik ettiler. Düzenlenen programda Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve eşi Esra Gürkan, sanatçı Onur Akın’a çiçek takdiminde bulundu. Daha sonra Başkan Gürkan, eşi Esra Gürkan’ı dansa kaldırarak sahnede dans etti.

“CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINI EDİRNE’DE KUTLUYORUZ”

Cumhuriyetin 100’üncü yılının coşku ile kutlandığına değinen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan “Ülkemizin dört bir yanında yüreği cumhuriyet için, yüreği özgürlük, bağımsızlık ve Mustafa Kemal Atatürk için atanların Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Bu ülkenin tarihini bilenler, bugün Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorlar. Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutluyorlar. Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyetini ilelebet payidar kılmaya yemin etmiş olanlar cumhuriyetimizin 100’üncü yılını Edirne’de kutluyoruz. Bayramımız kutlu olsun” dedi.  

MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.