Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Edirne Belediyesi’nden 8 bin kandil simidi

Edirne Belediyesi, Kadir Gecesi dolayısıyla Edirne’de 20 ayrı noktada 8 bin adet kandil simidi dağıttı. Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın da Saraçlar Caddesi’nde kandil simidi dağıtımına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 05.04.2024 14:11
Haber Güncellenme Tarihi: 05.04.2024 14:13
Kaynak: ŞENER ŞENTÜRK
Edirne Belediyesi’nden 8 bin kandil simidi

Kadir Gecesi dolayısıyla Edirne Belediyesi, 20 noktada kandil simidi dağıttı. Toplamda 8 bin adet kandil simidinin dağıtıldığı, Saraçlar Caddesi’nde kurulan dağıtım noktasına Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın da katıldı.

Belediye Başkanlığı’nın ilk gününün hem 5 Nisan Avukatlar Günü hem de Kadir Gecesi’ne denk gelmesinden mutluluk duyduğunu belirten Başkan Akın; “Bugün görevimin ilk günü, benim için çok anlamlı oldu. 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla tüm meslektaşlarımın avukatlar gününü kutluyorum. Mesleki olarak birçok problemle karşı karşıyayız. Ama ben aynı zamanda avukat bir belediye başkanı olarak da bundan sonra tüm meslektaşlarımın yanında olacağım. Diğer taraftan da bu gece Kadir Gecesi. Halkımızla Saraçlar Caddesi’nde buluştuk. Bundan da çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu akşam Edirne Sofrası’nda tüm Edirneli hemşerilerimizi iftara bekliyoruz. Bir arada olmak, halkın içinde olmak bizim için her zaman çok kıymetli. Hem meslektaşlarımın avukatlar günü hem de tüm halkımızın Kadir Gecesini kutluyorum” dedi.

ŞENER ŞENTÜRK

Kaynak: ŞENER ŞENTÜRK

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.