Hava Durumu

Edirneliye Havsa’dan pazar daveti

Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Edirneli vatandaşları Havsa’da bulunan kapalı pazaryerine davet etti.

Haber Giriş Tarihi: 18.11.2023 17:20
Haber Güncellenme Tarihi: 18.11.2023 20:19
Kaynak: Mert Erişkin
https://batiekspres.com/
Edirneliye Havsa’dan pazar daveti

Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, geçtiğimiz aylarda Edirne’de bulunan Cumartesi Pazarı’nın yıkılarak yeni yerinde kurulması ve kurulan yerde de vatandaşların yağışlardan etkilenmesi üzerine Edirneli vatandaşlara çağrıda bulundu. Balkan, “Edirneli hemşerilerimizi Havsa’mıza davet ediyorum” dedi.

Edirne’de kurulan Cumartesi Pazarı’nda vatandaşların yağışlardan etkilendiğine değinen Balkan “Geçtiğimiz yıl 7 bin 500 metrekare kapalı alan üzerine kurduğumuz pazaryerimizde hemşerilerimizle birlikte gayet sağlıklı ve dışarıdaki havadan etkilenmeden keyifli bir alışveriş ortamında hep birlikteyiz. Geçtiğimiz aylarda Edirne’de pazaryerimiz yenilenmek üzere yıkılmıştı ve yeni alanda pazaryeri kuruluyor. Hava şartlarından dolayı şu anda oldukça etkileniyor. Ben özellikle Edirneli hemşerilerimizi komşu ilçelerine Havsa’ya alışveriş yapmaya davet etmek istiyorum. Havsa’mızda bu zor dönemde keyifli alışveriş yapmanın tadını çıkarsınlar" diye konuştu.

“EDİRNE’YE ÇOK YAKIN”

Havsa’nın Edirne’ye çok yakın olduğunu belirten Balkan, “Bildiğiniz gibi Havsa’mız Edirne’ye oldukça yakın. Yaklaşık 15-20 Km arasında bir mesafe var. Edirneli vatandaşlarımız burada rahatlık içerisinde alışverişlerini yapsınlar. Edirne’de yıkılan pazaryeri onarılana kadar buradan diledikleri gibi alışverişlerini yapabilirler. Ben memnun olacaklarına kefilim. Kapımız Edirneli hemşerilerimize her zaman açık. Kendilerini Havsa’mıza bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.