Hava Durumu

Eroğlu ve dernek yöneticilerinden Uzunlar’a ziyaret

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu ve dernek yöneticileri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’ı ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 14.11.2023 17:51
Haber Güncellenme Tarihi: 14.11.2023 17:51
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
Eroğlu ve dernek yöneticilerinden Uzunlar’a ziyaret

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu ve dernek yöneticileri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’ı makamında ziyaret etti.

Uzunlar, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Belediyemizde Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Sayın Abdullah Eroğlu ve değerli dernek yöneticilerini ağırladık. Bu ziyaret sırasında, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin düzenlediği seçmeler sonucunda, ilimizden 10 yetenekli gencimizin U-14 Milli Takım Trakya Bölge Karması'na seçildiğini öğrenmenin gururunu yaşadık. Bu başarı, Tekirdağ'ımızın spor alanında ne kadar zengin bir potansiyele sahip olduğunun bir göstergesi. 6 Aralık'ta Antalya'da düzenlenecek olan iller arası turnuvada bölgemizi temsil edecek bu genç sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Onların bu seviyelere gelmelerini sağlayan ve gelişimlerinde önemli rol oynayan antrenörlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum” sözlerine yer verdi.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.