Hava Durumu

Fidan’dan öğrencilere başarı dileği

Okullarda ara tatil 20 Kasım 2023 tarihinde bitiyor. Eğitime kaldıkları yerden devam edeceklerini belirten Havsa Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, öğrencilere başarılar diledi.

Haber Giriş Tarihi: 18.11.2023 10:18
Haber Güncellenme Tarihi: 18.11.2023 10:18
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Fidan’dan öğrencilere başarı dileği

Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, öğrencilere yönelik yaptığı açıklamada, Kasım ara tatilinin pazar günü sona ereceğini ve 20 Kasım Pazartesi günü itibariyle eğitime kaldıkları yerden devam edileceğini belirtti.

Fidan www.batiekspres.com haber sitesine yaptığı açıklamada öğrencilere başarılar dileyerek şunları söyledi: “Kıymetli öğrencilerimiz, Kasım ayı ara tatilin sonuna yaklaşıyoruz. Tatilinizi iyi değerlendirdiğinize inanıyoruz. Pazar günü tatil sona eriyor ve 20 Kasım Pazartesi günü okullarımıza dönüş yapacağız. Yeni dönemin size başarılar getirmesini dilerim. Yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşayacağımız bu günlerde, eğitim ve öğretim hayatımıza kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Hepinize başarılar diliyorum.”

Öğrencilere seslenen Milli Eğitim Müdürü, velilere de çocuklarının yeni döneme hazırlıklı bir şekilde başlamaları konusunda destek olmalarını istedi. Eğitim ve öğretimde başarılı bir dönem geçirmeyi hedefleyen öğrencilere, öğretmenlere ve velilere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir dönem diledi.

ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.