Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Genç Ofis açılması için protokol imzalandı

Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Uzunköprü Meslek Yüksekokulu’nda “Genç Ofis” açılması konusunda protokol imzalandı.

Haber Giriş Tarihi: 29.04.2024 10:14
Haber Güncellenme Tarihi: 29.04.2024 10:15
Kaynak: Haber Merkezi
Genç Ofis açılması için protokol imzalandı

Trakya Üniversitesi ile Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Uzunköprü Meslek Yüksekokulunun bulunduğu Merkez Yerleşkesinde Genç Ofis açılması için protokol imzalandı.

Trakya Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “İmzalanan protokolle; öğrencilerimizin, akademik ve idari personelimizin; eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi, bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra öğrencilerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin arttırılması ve desteklenmesi amaçlanmaktadır” denildi.

Rektörlük Yönetim Kurulu Odasında gerçekleşen törende Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak tarafından protokol imzalandı.

İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi’nin öğrenci odaklı bir üniversite olduğunu ve bu anlamda önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek Genç Ofis’in öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimleri ile kişisel gelişimlerine önemli katkı sunacağına inandığını ifade etti. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “İmzaladığımız bu protokolün Üniversitemiz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Temel gayemiz olan nitelikli insan yetiştirmek misyonumuzdan hareketle öğrencilerimizin, gençlerimizin ve çalışanlarımızın yararına olacak proje ve iş birlikleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak, Trakya Üniversitesi ile birçok önemli iş birliğine imza attıklarını ifade ederek açılacak olan Genç Ofis’in iki kurum için hayırlı olması temennisinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.