Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Havsa Belediyesi'nden Tarla Yollarına Bakım

Havsa Belediyesi, tarım sezonu öncesinde çiftçilerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla tarla yollarında bakım ve düzleme çalışmaları başlattı.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2024 10:54
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2024 10:58
Kaynak: ERGİN SÖZER
Havsa Belediyesi'nden Tarla Yollarına Bakım

Havsa Belediye Başkanı Hüseyin Özden, çalışmaların detaylarını www.batiekspres.com haber sitesi ile paylaşarak açıklamalarda bulundu.

Başkan Hüseyin Özden, “Tarla yollarımızın greyder ile bakımını yapıyoruz. Bu çalışmalar sayesinde çiftçilerimiz, tarlalarına daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilecekler” dedi.

Özden, belediyenin bu süreçte Çiftçi Malları Koruma Derneği ile işbirliği içinde olduğunu vurgulayarak, “Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanımız Adnan Şeker ve belediyemiz birlikte harman öncesi tarla yollarımızın düzleme çalışmalarını yapıyoruz. Bu işbirliği sayesinde tarla yollarımızın durumu sürekli kontrol altında tutuluyor ve gerekli müdahaleler anında yapılıyor” şeklinde konuştu.

Başkan Özden, çalışmaların gerçekleştirilmesinde Edirne Belediye Başkanı Filiz Gencan Akın'ın önemli bir destek sağladığını belirterek, “Edirne Belediye Başkanımız Sayın Filiz Gencan Akın'a ihtiyacımız olan greyderi sağladığı için teşekkür ederiz. Bu destek sayesinde, tarla yollarımızı en iyi şekilde hazırlıyoruz” dedi.

Başkan Hüseyin Özden, belediyenin çiftçilere yönelik bu tür hizmetlere devam edeceğini belirterek, “Çiftçilerimizin her zaman yanındayız ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm çiftçilerimize de bereketli bir buğday harmanı dileriz” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.