Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Havza Çiftlik Köyü Derneği lokali açıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene ilçesinde faaliyet gösteren hemşeri dernekleri arasında yer alan Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Cumhuriyet Mahallesinde yer alan yeni dernek binası açılışına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 08.12.2023 16:04
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 16:06
Kaynak: Haber Merkezi
Havza Çiftlik Köyü Derneği lokali açıldı

Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen programa Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra belediye başkan yardımcıları Doğan Durmaz ve Yüksel Baydarlı, siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mümin Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, hemşeri derneklerinin başkan ve üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.

Ergene Belediyesi olarak ilçede kurulan tüm hemşehri dernekleri ile uyum içerisinde çalışmalar yaptıklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu derneğin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta dernek başkanımız Mümin Aslan ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da derneklerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesinin kesimi ile Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasının açılışı gerçekleştirildi. 

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.