Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Helvacıoğlu ve Kılınç’tan MHP ziyareti

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, MHP’nin 55. kuruluş yıldönümü nedeniyle MHP Keşan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 10.02.2024 11:06
Haber Güncellenme Tarihi: 10.02.2024 11:06
Kaynak: Haber Merkezi
Helvacıoğlu ve Kılınç’tan MHP ziyareti

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun Milliyetçi Hareket Partisi Keşan İlçe Başkanlığı’na ziyaretine AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, AK Parti Keşan İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Belediye Meclis Üyeleri Şafak Uslu ve Tarık Uysal da katıldı. Ziyaretçileri MHP İlçe Başkanlığı binasında MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

“ÖNCELİĞİMİZ KEŞAN”

Ziyarette konuşan İnan, Cumhur İttifakı olarak bugüne kadar birliktelik içerisinde yaptıkları tüm hizmetlerden ötürü çok memnun olduklarını belirterek, “Bizim önceliğimiz Keşan ve yine beraber olmak içimizden geçiyor. Ancak genel merkezlerimiz ne derse ona uyacağız. İnşallah kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alırız. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

“BİZİM İÇİN KEŞAN ÖNEMLİ”

Daha sonra söz alan Kılınç, MHP’nin 55. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, şunları söyledi: “Cumhur İttifakı olarak ülke genelinde güzel bir mücadele var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ülkemizin çıkarları için mücadele ediyor. Biz de Keşan’da son 5 yılda çok iyi işler yaptık. Ağabey kardeş gibi iyi hizmetler yaptık ve bundan sonra da yapacağız. Daha çok çalışmamız lazım. En kısa zaman Keşan’da da ittifakımız oluşacağına kanaat getiriyorum. Biz hiç ayrılmadık ve hep birlikteydik. Keşan için elimizi taşın altına koyduk. Halkımız teveccüh gösterirse bir 5 yıl daha Cumhur İttifakı olarak hizmet etmek istiyoruz. Gerçekten Keşan’da çok güzel bir birlikteliğimiz oldu ve parmakla gösteriliyoruz. Birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Keşan’a çok güzel şeyler kazandıracağız. Bizim için Keşan önemli. Keşan’a ne katabiliriz diye yola çıktık. Durmak yok hep birlikte yola devam. Bu vesileyle Kurucu Genel Başkan Alparslan Türkeş ve rahmete kavuşmuş tüm büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.” 

“5 YILI HUZUR İÇERİSİNDE HİZMET EDEREK GEÇİRDİK”

Ziyarette konuşan Mustafa Helvacıoğlu, Cumhur İttifakı ortaklığının büyük takdir gördüğünü dile getirerek, “6’lı, 7’li masalar geldi geçti ama Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı duruşu dünyaya örnek oldu. Başbuğ Alparslan Türkeş’i de rahmetle anıyorum. 55 yılın sonunda Keşan’da da geçtiğimiz 5 yıl boyunca büyüklerimize mahcup olmadık. İki büyüğümüze borcumuzu Keşan Belediye Başkanlığı’nı Cumhur İttifakı bayrağı ile taçlandırarak yerine getirdik. Trakya’da MHP ve AK Partimizin ortaklığı hizmetle karşılık buldu. 5 yılı huzur içerisinde hizmet ederek geçirdik. İddia ediyorum Keşan’daki birlikteliğimiz tüm Türkiye’ye örnek oldu. İki başkanımız ve yönetimlerinden kaynaklanan bir huzur tablosu oluştu. İki ilçe başkanıma da teşekkür ediyorum. Maçın birinci yarısını bitirdik. İkinci yarısı var bu işin. İkinci yarı için enerjimiz yüksek ve heyecanlıyız. Derdimiz ne yaptık ve neler yapacağız. Küçük yarışmacılar rakipleriyle uğraşırlar. Allah’ın izniyle yine Cumhur İttifakı olarak beraber olacağız. Beraber çıktık yola ve beraber yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.