Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

HELVACIOĞLU, YÖNETİCİLİĞİNİ ANLATTI

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi Ataberk Karakaya, ödevi için Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile röportaj yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 26.05.2023 16:31
Haber Güncellenme Tarihi: 26.05.2023 16:31
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
HELVACIOĞLU, YÖNETİCİLİĞİNİ ANLATTI

Karakaya’yı makamında ağırlayan Helvacıoğlu, liderlik ve yöneticilik üzerine düşüncelerini paylaştı.

Helvacıoğlu, röportajda, liderlik ve yöneticilik üzerine tecrübe ve düşüncülerinin yanı sıra; Karakaya’nın Keşan’daki çalışmalar, hizmetler ve anıları ile ilgili sorularını da yanıtladı.

Marmara Üniversitesi öğrencisi Ataberk Karakaya’yı söyleşi yapmak üzere makamında ağırladığını ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Projesi kapsamında güzel bir röportaj gerçekleştirdiğimiz Karakaya ile yöneticilik hakkında konuştuk. Bir şehri daha iyiye ulaştırmak için dert edip uykusuz geçen günlerimizi ve geçtiğimiz yolları anlattığımız röportajda genç kardeşimizle liderlik ve yöneticilik üzerine tecrübelerimizi ve düşüncülerimizi paylaştık; sorularını yanıtladık. Ataberk Karakaya’ya başarılarla dolu bir gelecek temenni ederim.” dedi.

Helvacıoğlu, Karakaya’nın “Bir ilçe yönetmenin zorlukları nelerdir?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Zorlukları çoktur. Yönetmek için, dertlenmek için geliyorsunuz zaten. ‘Of, aman, yoruldum’ demek yok. Yorulmak yok, durmak yok, acıkmak yok, ağlamak yok, senin acın yok, hastalığın yok, derdin yok, tatil yok. İlçenin tüm sorunları senin bünyende. Bahanen yok. Geçmiş dönemin gecikmişliğini çalışıyorum, kendi dönemimi çalışıyorum, gelecek dönemi de kurguluyorum. 3 dönemlik çalışıyorum. 4 saat uyuyorum, 20 saat çalışıyorum.”

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.