Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İba’dan ev ziyaretlerine devam

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, 'Hane Hane Edirne' programı ziyaretleri çerçevesinde Fatih, Şükrüpaşa ve Abdurrahman mahallelerinde vatandaşların evlerine konuk oldu.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 13:21
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 13:33
Kaynak: Haber Merkezi
İba’dan ev ziyaretlerine devam

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, 'Hane Hane Edirne' ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek samimi bir sohbet gerçekleştiren İba, tek tek dinleyerek taleplerini alıyor.

Fatih Mahallesi’nde Sibel Arslan’ın evine konuk olan İba; “Bizleri bir misafir gibi değil; ailelerinden, hanelerinden biri gibi karşılayan, bizimle hayallerini, dertlerini, sevinçlerini paylaşan tüm hemşehrilerime selam olsun” ifadelerini kullandı. Aileyle vakit geçiren İba; “Kadınlarımızın sesini duymak, tüm Edirne’yi onların güzel bakışlarıyla güzelleştirmek bizim sözümüz” ifadelerini kullandı.

“ÇOK GÜZEL BİR EDİRNE’Yİ KURACAĞIZ”

Şükrüpaşa Mahallesi’nde Bilgin Şiret’in evlerine konuk olan İba, ailenin yakınlarıyla sohbet etti. Hep birlikte Edirne’yi çok güzel kuracaklarını belirten İba; “Edirne insanının sıcaklığı, dostluğu her hanede bizi karşılıyor. Bizim de bu güzel yürekli insanlara karşı sorumluluklarımız var. Hep birlikte çok güzel bir Edirne’yi kuracağız” dedi.

“TÜM EDİRNE’Yİ MUTLU EDECEĞİZ”

İba, son olarak Abdurrahman Mahallesi’nde Seçil Yörük’ün evine misafir oldu. Tüm Edirne’yi mutlu edeceklerini söyleyen İba; “Güzellikleri paylaşarak çoğaltacak, dertleri ve sıkıntıları ise yine paylaşarak hafifleteceğiz. Hep birlikte Edirne demeye devam edecek, her bir hemşehrimizin gönlüne dokunacak ve belli bir kesimi değil; tüm Edirne’yi mutlu edeceğiz” sözlerine yer verdi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.