Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İba ziyaretlerini sürdürüyor

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 14.02.2024 11:06
Haber Güncellenme Tarihi: 14.02.2024 11:08
Kaynak: Haber Merkezi
İba ziyaretlerini sürdürüyor

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, öğretmenler ve Edirne Posta Güvercinleri Sevenler ve Yetiştirenler Derneği’ni ziyaret etti. İba, kendisini davet eden herkese teşekkür etti.

“EĞİTİMCİLERİMİZLE OLMAK DEĞERLİ VE GÜZELDİ”

Öğretmenler ile görüşen İba, “Edirne’mizin eğitim hayatına katkı sunmuş değerli öğretmenimiz Mümine Esenkal’ın daveti ile, yine kendisi gibi yeni nesilleri yetiştirmek için emek veren çok kıymetli öğretmenlerimizle bir araya geldik. Tecrübeleri, işlerine ve Cumhuriyetimize bağlılıkları ile hayatlarının her anında daima örnek olmaya devam eden kıymetli eğitimcilerimizle olmak, çok değerli ve güzeldi. Bu güzel davet ve kıymetli sohbet için her birine çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BU İŞİN İNCELİKLERİNİ ÖĞRENDİK”

Herkesin hobilerini sürdürmek için tüm imkanları sağlayacaklarını aktaran İba, “Edirne Posta Güvercinleri Sevenler ve Yetiştirenler Derneği Başkanı Memduh Mazlum ve yönetimiyle bir araya geldik. Oldukça renkli ve keyifli geçen buluşmamızda, güvercinlere canları gibi bakan hemşehrilerimizden bu işin inceliklerini öğrendik. Edirne’mizde her kesimden hemşehrilerimizin hobilerini sürdürmeleri için, elimizden gelen tüm imkanları sağlamak amacındayız. Hayat, renkleriyle güzel” ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.