Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ilçemiz Belediye Ekipleri Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

ilçemiz Bele-diye ekipleri ilçemizi güzelleştirmek, daha sağlıklı ve temiz olması için dur duraksız çalışıyor. Bir yandan atıl alanlar temizlenip düzenlenirken, diğer yandan su sistemi modernize ediliyor.

Haber Giriş Tarihi: 28.08.2020 15:38
Haber Güncellenme Tarihi: 28.08.2020 15:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ilçemiz Belediye Ekipleri Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Sertkan YILMAZ

    Uzun süredir atıl durumda olan 100. Yıl işhanı arkasında bulunan arsa ve yol güzergahı Fen işleri ve Park ve Bahçeler birimlerince temizlenip yeniden düzenlendi. 
    içme suyu kumanda panoları da modernizasyon kapsamında yenilenerek, modernize edilen su sistemine uygun hale getirildi. Çalışmalar ile ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan;
    “Varoş Mahalle'mizde 100. Yıl işhanı'mızın arkasında kalan, uzun süredir düzensiz ve atıl durumda bulunan arsa - yol güzergahı Belediyemiz Park Bahçeler Birimimizce temizlenerek Fen işleri Müdürlüğü'müzce düzenlendi ve halkımızın hizmetine sunuldu.
    Su sistemimizdeki yenileme çalışmalarımız da devam ediyor. Eski Belediye Başkan'larımızdan Rahmetli Recep Özen'in göreve başladığı ilk zamanlarda (yaklaşık 25 yıl önce) hizmete alınan içme suyu kuyularımızın kumanda pano sistemlerini, su sistemlerimizde başlattığımız modernizasyon kapsamında yenileyerek, modern su sistemimize uygun hale getirdik.” dedi. 
    Ayrıca Belediye Başkanlığı tarafından ilçemiz Canlı Hayvan Pazarına hayvan getirecek olan yetiştiricilere uyarılarda bulunuldu. Canlı Hayvan Pazarı'nın 29 Ağustos 2020 Cumartesi günü gece saat: 03.00 itibarıyla açılacağını, yetiştiricilerin pandemi kurallarına uygun davranmaları, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları gerektiği hatırlatıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.