Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ilçemizde Yangın Korkuttu

24 Ağustos 2020 Pazartesi akşam saatlerinde D-100 Karayolu üzerinde çıkan yangın korkulu anlar yaşattı. Akaryakıt firmasının arkasında çıkan yangın ilçemiz itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile çevrede bulunan işletmelere yayılmadan ile kontrol altına alındı.

Haber Giriş Tarihi: 28.08.2020 15:41
Haber Güncellenme Tarihi: 28.08.2020 15:41
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ilçemizde Yangın Korkuttu

Nilay YILMAZ

    24 Ağustos 2020 Pazartesi akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi D-100 Karayolu üzerinde çıkan yangın korkuttu. D-100 Karayolu üzerinde bulunan Akaryakıt firmasının arkasında çıkan yangın ilçemiz itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile kontrol altına alındı. 
    ilçemiz itfaiye ekipleri ile birlikte Babaeski Belediyesi ve Edirne Orman işletme Müdürlüğü itfaiye ekiplerinin de müdahale ettiği yangına, ilçemiz işletmelerinden Taştan inşaat'a ait araçlar da söndürme çalışmalarına katıldı. Hızlı ve etkin müdahale sayesinde yangın büyümeden ve çevre işletmelere ulaşmadan kontrol altına alındı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; 
    "Bugün akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi D-100 karayolu Energy Petrol arkasında başlayan yangına itfaiyemiz zamanında ve etkin şekilde müdahale etmiş, yangını daha fazla büyümeden ve çevredeki işletmelere sıçramadan kontrol altına alarak söndürmüştür. 
    Ayrıca Babaeski Belediyesi ve Edirne Orman işletme Müdürlüğü itfaiyeleri ve Taştan inşaat'a ait araçlar gelerek söndürme çalışmasına destek olmuştur. 
    Yangına başarılı şekilde müdahale eden Belediyemiz itfaiye Müdürlüğü ve Fen işleri Müdürlüğümüzü kutluyor, yardıma gelen Babaeski Belediyesi itfaiyesi, Edirne Orman işletme Müdürlüğü itfaiyeleri ile Taştan inşaat'a ilçemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.