Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ilçemizdeki Okullardan Barış Pınarı Harekatı’na Destek

Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi ilçemizdeki okullarda da öğrenci ve vatandaşlardan Türk askerine destek durmaksızın sürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 22.10.2019 09:49
Haber Güncellenme Tarihi: 22.10.2019 09:49
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ilçemizdeki Okullardan Barış Pınarı Harekatı’na Destek

Nilay YILMAZ

    ilçemizdeki okullar ve ilçemize bağlı köy okullarındaki öğrenciler Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak amacıyla okul bahçesinde etkinlikler düzenlediler.
    ilçemiz Havsa Atatürk Ortaokulu öğrencileri, ilçemiz Vilayet Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri, ilçemiz Şahika Erkurt Anadolu Lisesi öğrencileri, ilçemiz Necatiye Şehit Engin Şahin ilk-ortaokulu örgencileri, ilçemiz Abalar ilkokulu öğrencileri okul bahçelerinde yaptıkları koreografi, resimler, pankartlar ve marşlarla Barış Pınarı Harekatında bulunan Kahraman Mehmetçiğe selam gönderdi.
    ilçemiz Atatürk Ortaokulu öğrencileri bedenleriyle okul bahçesinde 'TSK',  ilçemiz Necatiye Şehit Engin Şahin ilk-ortaokulu öğrencileri bedenleriyle Türk Bayrağındaki ay ve yıldızın koreografisini, ilçemiz Şahika Erkurt Anadolu Lisesi öğrencileri bedenleriyle ' Barış Pınarı' koreografisini oluşturarak Barış Pınarı Harekatında bulunan askerlerimiz olmak üzere bütün Mehmetçiğe selam gönderdiler. 
    Öğrencilere okul idarecileri de büyük destek verdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.