Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ilçemize Lisanslı Depoculuk Geliyor

ilçemizde yapımı tamamlanan, ESLiDAŞ Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San.ve Tic.A.Ş.'ye ait tesis 24 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 10.00 da törenle açılacak.

Haber Giriş Tarihi: 21.06.2019 10:26
Haber Güncellenme Tarihi: 21.06.2019 10:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ilçemize Lisanslı Depoculuk Geliyor

Nilay YILMAZ

     ESLiDAŞ Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San.ve Tic.A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada, “Lisanlı depoculuk kısaca ürün bankacılığı olarak bilinen bir sistem olup, depolamaya uygun nitelikte olan, ürünlerin depolanması hususunda ürünün varlığına ve kalitesine güvence verecek bir sistemdir. Lisanslı depoculuk sistemi çok geniş bir çalışma alanı ile yeni bir sektör olup hem üreticiler açısından hem de müteşebbis açısından çok büyük artıları ve girdileri olan bir faaliyet alanıdır. 
    24 Haziran 2019 Pazartesi günü faaliyete başlayacak olan tesis ilçemize ve bölgemize hizmet sağlayacaktır. Açılacak olan bu tesisin ilçemiz ve bölgemiz tarımına hayırlı olması temenni ediyor ve 24 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 10.00 da yapılacak olan açılış törenimize tüm halkımızı davet eder, saygılarımı sunarım.”dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.