Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

iyi Parti Lideri Akşener ilçemizi Ziyaret Etti

iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iki günlük Trakya turu kapsamında 19 Şubat 2020 Çarşamba günü ilçemizi ziyaret ederek vatandaş ve partililerle bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 21.02.2020 08:44
Haber Güncellenme Tarihi: 21.02.2020 08:44
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
iyi Parti Lideri Akşener ilçemizi  Ziyaret Etti

Nilay YILMAZ

        iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşe-ner, gerçekleştirdiği Trakya turu kapsamında19 Şubat 2020 Çarşamba günü ilçemizi     ziyaret etti.
    iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener,  iYi Parti Havsa ilçe Başkanı Hasan Aktaş, ilçe yönetimi ve partililer tarafından karşılandı.
    Partililer ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Meral Akşener'in 19 Şubat 2020 Çarşamba günü ilçemize gerçekleştirdiği ziyaretinde yanında iyi Parti Grup Başkanı Edirne iyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, iyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, GiK Üyesi Mehmet Aslan ve Mehmet Tolga Akalın, iyi Parti Edirne il Başkanı Ekrem Demir yer aldı.
    Programının yoğun olması sebebi ile ilçemizde kısa bir süre kalan Akşener iyi Parti Havsa ilçe Binasında vatandaşlarla bir araya geldi. Akşener burada yaptığı konuşmasında; “Başlatmış olduğum Türkiye turunda bugün Trakya'dayım. Trakya ziyaretimizi Edirne'den başlattık. ipsala,Keşan ve Uzunköprü'nün ardından Havsa'dayım. Esnafımızı, kadınlarımızı, mağdurları yani işsiz gençleri dinliyoruz. Bu bir yeni siyaset tarzı, Buralardan aldığı-mız, talepleri, bilgileri ve ihtiyaçları önce ben grup konuşmamın içine koyuyorum onları ondan sonrada genel başkan yardımcısı ve milletvekili arkadaşlarımız onları kamuoyuna mal edebilmek için mecliste soru ve araştırma önergeleri veriyoruz. Bu yeni bir siyaset tarzı. Çünkü uzunca bir zamandır milletimizin sesi ne mecliste yankılanabiliyor ne de kamuoyu gündemine gelebiliyor. Türkiye'nin yer yerini gezmek istiyorum. Kapalı kapılar ardında ve salonlar ardında mitingler yapmayacağım.
    Her ilçeyi gezeceğim. O ilçede esnaflarla, muhtarlarla, STK'larla, vatandaşlarla görüşeceğim, bilgileri alacağım, her hafta grup toplantısında aldığımız o bilgileri paylaşacağım. Sebebi ziyaretimiz, biz size ulaşamıyorsak, sesimizle kendimizle gözümüzle ulaşamıyorsak kendimiz ulaşmak durumundayız. Biz bugün sizlerin dertlerini dinlemek için geldik. Sizin sorunlarınızı dinledik. Esnaf dertli, siftahsız dükkan kapadığını söylüyor. Gelip gel esnafı dinle. Ama biz geldik ya esnafı şimdi o ağalarda sarayından inip gelecek. Ceketimi asarım seçimi kazanırım diyerek seçim zamanı bitti. Ekonomi yanıyor. Damadını ekonominin başından çek. Hayvancılık öldü. Yem pahalı. Süt inekçiliği bitti. Çiftçi malını satamıyor. Üniversite öğrencileri bu devlete güvenmiyor. Bu düzen değişecek. Biz bu düzeni değiştireceğiz.” dedi.
    iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener daha sonra Edirne'ye gitmek üzere ilçemizden ayrıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.