Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karakütük, "Projelerimiz çok takdir görüyor”

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Tezcan Karakütük, siyasi yaşamındaki son 3 yılında Edirne’nin sorunlarıyla ilgilenmekle geçirdiğini söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2024 10:32
Haber Güncellenme Tarihi: 21.03.2024 10:34
Kaynak: Haber Merkezi
Karakütük, "Projelerimiz çok takdir görüyor”

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Tezcan Karakütük, Edirne’nin sorunlarını bilen ve bizzat yaşayan isimlerden biri olduğunu belirterek, üç yıldır mahalli idareler başkanlığını yürüttüğünü, son üç yılını Edirne’nin sorunlarıyla ilgilenmekle geçirdiğini ifade etti.

31 Mart'ta çok kritik bir seçim olduğunu hatırlatan Karakütük, şehrin biriken sorunlarının tek tek çözümünün değişimle mümkün olduğunu aktararak şöyle konuştu: "Yıllardır hepimizin eleştirdiği şehrimizle ilgili olmasını istediğimiz birçok konu var. Malumunuz seçime az bir zaman kaldı. Bizler de çalışmalarımızı sahada aralıksız sürdürerek vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Projelerimiz çok takdir görüyor. Bizi belediye başkanlığına layık gördüğünüz anda bu projelerin hepsini hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızın temel problemlerine çözüm olacağız" ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.