Hava Durumu

KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kasım 2023 dönemi meclis toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında, yeni hizmet binası meclis salonunda gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 09.11.2023 15:19
Haber Güncellenme Tarihi: 09.11.2023 15:19
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Kasım 2023 Dönemi meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin uyumlu şekilde çalıştığını belirterek, Kasım ayı meclis toplantısında alınan kararların Tekirdağ için hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Albayrak Kasım Ayı Meclis toplantısında, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını kınadığını dile getirerek, "Filistin'e karşı yaptığı saldırılarla kadınları, çocukları, bebekleri acımadan katleden İsrail'i Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi olarak sizler adına lanetliyorum. Aynı şekilde bu katliama göz yuman ABD'yi de lanetliyorum. Bir an önce barış olmasını ve bu zulmün sona ermesini temenni ediyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.