Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kaynarca, Havsa Belediyesi'ni ve ilçe Teşkilatı'nı Ziyaret Etti

AK Parti Edirne Koordinatörü ve istanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ilçemizi ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 28.02.2020 08:52
Haber Güncellenme Tarihi: 28.02.2020 08:52
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Kaynarca, Havsa Belediyesi'ni ve ilçe Teşkilatı'nı Ziyaret Etti

Nilay YILMAZ

        AK Parti 7. Olağan Kongre süreci kapsamında 21 Mart 2020 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Havsa ilçe Kongresi öncesinde Havsa Belediyesini ziyaret eden AK Parti Edirne Koordinatörü ve istanbul Milletvekili Tülay Kaynarca daha sonra AK Parti Havsa ilçe Başkanlığını ziyaret etti.
    AK Parti Edirne Koordinatörü  istanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette kendisine AK Parti Edirne il Başkanı Belgin iba ve yönetimi eşlik etti.
    ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan Kaynarca'ya ilçemizdeki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Ziyarette 21 Mart 2020 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Havsa ilçe Kongresi öncesinde fikir alışverişinde bulundular.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçemiz Belediye Başaknı Balkan; “Belediye'mizde çok kıymetli misafirlerimiz vardı. Edirne Koordinatörümüz, istanbul Milletvekilimiz Sayın Tülay Kaynarca ve il Başkanımız Sayın Belgin iba'yı ağırladık. Üzerinde çalıştığımız projelerimizi, gelecek günlerdeki çalışma takvimimizi, ilçemizin beklentilerini ve yerel siyaseti konuştuk. Değerli Vekil'imize ve Başkan'ımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.”dedi.
    AK Parti 7. Olağan Kongre süreci kapsamında 21 Mart 2020 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Havsa ilçe Kongresi öncesinde Havsa Belediyesi'ne misafir olan ve daha sonra AK Parti Havsa ilçe Başkanlığı'nı  ziyaret eden Kaynarca, burada AK Parti Havsa ilçe Başkanı Barış Uğuz,geçmiş dönem ilçe başkanları Naci Arda, Adnan Aladağ yapılacak olan kongrede ilçe Başkanı Adayları Or-han Tahsin Yurtsever, Haluk Savaştürk, Tolga Çetinkaya, Ali Tuna, AK Parti il Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis Üyeleri ,kadın kolları ve gençlik kollarının yanı sıra teşkilat mensupları ile bir araya gelerek kongre sürecini değerlendirdi ve AK Parti Havsa ilçe Başkanı Adayları ile görüştü.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.