Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

KEŞAN’DA ZAFER KUTLAMALARI

Keşan’da seçim sonucu halkı sokağa döktü. Keşan Belediye Başkanı da vatandaşlarla halay çekerek Erdoğan’ın zaferini kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2023 10:29
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2023 10:29
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
KEŞAN’DA ZAFER KUTLAMALARI

Keşan’da Cumhurbaşkanlığı seçimini Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması halkı sokağa döktü. Keşanlılar halay çekerek zaferi kutladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Değişen dünyada değişmeyen tek lider. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye yükselmeye devam edecek

Türkiye kararını verdi Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir kez daha halkımızın teveccühü ile Cumhurbaşkanımız olarak seçildi.

14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yansıttık. Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlattık. Daha güçlü bir Türkiye yolunda yürümeye devam ettiğimiz yolumuz kutlu olsun” dedi.

Sokağa çıkan vatandaşlar ise oyunlar oynadı. Göbek attı, halay çekti.

TÜRKİYE KAZANDI, TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLADI

Helvacıoğlu ayrıca, yeni bir destan yazıldığını ifade ederek şunları söyledi:

 “Türkiye’miz için doğru adam doğru zaman diyerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemize ve milletimize hizmet yolunda yeni bir destan yazmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Başlasın Türkiye Yüzyılı”

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.