Hava Durumu

Kırklareli Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Sosyal belediyecilik kapsamında, şehirdeki ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olan Kırklareli Belediyesi, bu konudaki çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 21.11.2023 11:15
Haber Güncellenme Tarihi: 21.11.2023 11:15
Kaynak: Haber Merkezi
Kırklareli Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu her gün 171 haneye 320 porsiyon sıcak yemek servisi yapıldığını söyledi.

Kesimoğlu “Belediyecilik, alt yapı ve üst yapı çalışmalarını gerçekleştirmenin yanında, tüm imkanlarla vatandaşların ihtiyaçlarına çare üretmek anlamına da gelmektedir. Her yaptığımız hizmette, eşitliği ve adaleti gözeterek, her türlü ayrımcılığı reddederek ilerlemekteyiz. Ekonomik olarak sıkıntılı zamanlardan geçen ülkemizde, maalesef temel ihtiyaçlara ulaşmakta zorlanan birçok vatandaşımız var. Kentimizde de bu konuda objektif, titiz ve yerinde bir incelemeyle, hangi vatandaşımızın ihtiyacı varsa, biz oradayız. Ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sıcak yemek hizmetinin yanı sıra, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçları için de seferber olduklarını kaydeden Başkan Kesimoğlu; Kırklareli Belediyesi’nin, suistimale asla meydan vermeden, imkanları el verdiği sürece, vatandaşlarının rahatı ve gereksinimleri için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Bu hizmetlere, çocukları vatani görevini yapan dar gelirli vatandaşlara destek ile ayni ve nakdi yardımın da dahil olduğunu ifade etti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.