Hava Durumu

MHP’DEN VALİ SEZER’E ZİYARET

MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Edirne Valisi Yunus Sezer’i ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2023 19:08
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2023 19:08
Kaynak: Haber Merkezi
MHP’DEN VALİ SEZER’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Edirne Valisi Yunus Sezer’i makamında ziyaret etti.                                

Valilik makamında yapılan görüşmede Edirne için yapılması planlanan hizmetler, kentin gelişimi ve halkın refahı için fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanı Emre Tokluoğlu, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Sayın Valimize teşkilatımız adına teşekkür ederiz. Bizleri en iyi bir şekilde ağırladı. Kentimiz için yapılacak projeleri istişare ettik. Milliyetçi Hareket Partisi olarak devlet, millet, bayrak, ülkemizin ve Edirne’mizin birlik ve beraberliği için her zaman elimizi taşın altına koymaya devam edeceğimizi ifade ettik. Yerelde Edirne, genelde ise güçlü bir Türkiye için her vatandaşın üzerine düşeni yapması gerektiği gibi biz de teşkilat olarak yapacağız. Faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu. 

MHP heyetini ağırlayan Vali Sayın Yunus Sezer ise MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu’nu ve yönetim kurulu üyeleri tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.