Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Öğrencilerden Jandarmaya Minnet Konseri

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sanatlar Lisesinden Kanun Ordusu Jandarmaya Klasik Türk Müziği Konserini izledi.

Haber Giriş Tarihi: 01.06.2024 12:18
Haber Güncellenme Tarihi: 01.06.2024 12:18
Kaynak: Haber Merkezi
Öğrencilerden Jandarmaya Minnet Konseri

Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sanatlar Lisesi tarafından Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığına minnet ve teşekkürün ifadesi olarak Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sanatlar Lisesinden Kanun Ordusu Jandarmaya Klasik Türk Müziği Konseri düzenlendi.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Recep Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin, İl Emniyet Müdürü Vekili Murat Tabak, Askeralma Bölge Başkanı Per. Alb. Davut Kulalar, Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ile Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü personeli ve vatandaşlar izledi.

Düzenlenen konserde Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan orkestra ve koro, Klasik Türk Müziği eserlerini seslendirdi. Dinleyicilerin de eşlik ettiği konser, büyük alkış aldı.

Konserin ardından Orkestra Şefi Serdar Karalar’a çiçek taktim eden Vali Soytürk “Sevgili gençlerimize maşallah diyorum, tebrik ediyorum. Değerli öğretmenlerini ve şefimizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Cansiperane çalışan değerli mesai arkadaşlarım Jandarmanın da hem kendilerine hem ailelerine sağlık ve afiyet diliyorum” dedi.

Çiçek takdiminin ardından konser sona erdi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.