Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Özden kadınlarla buluştu

CHP Havsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Özden, 8 Mart Dünya Kadınlar günü için düzenlenen Kadınlar Günü Kahvaltısı’nda kadınlar ile bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2024 17:35
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2024 17:35
Kaynak: MERT ERİŞKİN
Özden kadınlarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Havsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Özden, Trakya Üniversitesi Öğrenci Sosyal Tesisleri’nde kadınlar ile bir araya geldi. Özden, kadınlarım topumun temel direği olduğunu vurguladı. Özden, kadınlara gül hediye etti.

“SİZLERLE OLMAKTAN MUTLUYUM”

Özden, “Her güzelliği hak eden, sabır timsali, yüreği sevgi dolu tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun. Kadınlarımızın toplumumuzdaki önemini ve değerini vurgulamak adına bu güzel etkinliği düzenledik. Kadınlarımız, toplumumuzun temel direği, ailelerimizin omurgasıdır. Onlar olmadan bir toplumun ayakta kalması mümkün değildir. Bu vesileyle, kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve siyasi alandaki hak mücadelesini desteklemek için elimizden geleni yapacağız. Kadınlarımızın toplumda daha fazla söz sahibi olması, hak ettikleri değeri görmesi için mücadele edeceğiz. Bugün burada bir araya gelerek bu özel günü kutlamak benim için büyük bir onur. Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

“MÜCADELENİN SİMGESİ OLARAK GÖRÜYORUZ”

Havsa İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülhan Memiş, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kadınların eşitlik, bağımsızlık, özgürlük, politik ve ekonomik haksızlıkların giderilmesi, cinsiyet ayrımcılığın sona erdirilmesi saygın yaşam çalışma koşullarının sağlanması yolunda verdikleri mücadelenin simgesi olarak görüyoruz. Atatürk’ün biz kadınlara vermiş olduğu hakları sonuna kadar koruyup geliştireceği inancıyla tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz” ifadelerine yer verdi.

MERT ERİŞKİN

Kaynak: MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.