Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Pazar gezdi, klinik açtı, projelerini anlattı

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, saha çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Daha güzel Edirne inşa etmek için vatandaşlardan desteklerini isteyen İba, ziyaretlerinde projelerini anlatıyor.

Haber Giriş Tarihi: 11.03.2024 15:08
Haber Güncellenme Tarihi: 11.03.2024 15:11
Kaynak: Haber Merkezi
Pazar gezdi, klinik açtı, projelerini anlattı

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı seçim çalışmalarına Edirne Üretici Kadınlar Pazarı’nda başladı. İba, pazardaki kadınlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. Kadın kooperatifleri ve kadınlara emeklerini satışa sunabilecekleri alanlara dair projelerinden bahseden İba, “Kadın Girişim ve Kooperatifleri Destek Projesi ile Kadın girişimcileri ve kadın kooperatiflerinin, ürettikleri ürünlerin satışı, yer temini, markalaşma, pazarlama gibi konularda destekçisi oluyoruz. Öyle büyük bir emek var ki; bu emekleri en güzel şekilde hep birlikte değerlendireceğiz” dedi.

Daha sonra Elif ve Vildan Kurubacak tarafından Kocasinan Mahallesi’nde faaliyete geçirilen Elif Dikim Evi’nin açılışını gerçekleştiren İba, “Bundan sonra, fikir ve üretim kadınlarımızdan; destek belediyemizden” dedi. İba, tüm kadınlara söz vererek ekonomiye katkıda bulunarak, kendi gelirini elde etmek isteyen kadınlar için çok özel projelerle desteğe hazır olduklarını belirtti.

KLİNİK AÇILIŞINA KATILDI

Ardından uzun yıllar hekimlik mesleğini icra eden Dr. Muhammet Öztürk’ün yeni girişimi mezoterapi ve ozon tedavi kliniğinin açılışını gerçekleştiren İba, “Hastalarımızın daha hızlı toparlanmasını sağlayacak; gençlik ve sağlık için çok güzel çözümlerle Edirne’mize değer katacak kliniğin Edirne’mizin sağlığına sağlık katmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Edirne Olimpia Halı Sahası’nda antrenman yapan çocukları ve ailelerini ziyaret eden İba, hatıra fotoğrafı çektirerek sporu ve spora emek veren hemşerileri destekleyeceklerini aktardı.

Sonrasında Kocasinan ve Fatih Mahallesi’ndeki kahvehane ve esnafı ziyaret eden İba, keyifli vakit geçirerek güzel ilgilerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

DoubleTwo Fitness Salonu’nun İşletmecisi Murat Kuyumcu’yu ziyaret eden İba, nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederek işlerinde başarılar diledi.

Son olarak Şükrüpaşa Mahallesi’nde Çamlık ve Recep’in Yeri ırathanelerinde vatandaşlarla bir araya gelen İba, samimiyetleri ve içten destekleri için teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.