Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Projelerimiz hazır, biz de hazırız, Edirne’miz de hazır”

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Edirne’de değişime geri sayımın başladığını belirterek; “Projelerimiz hazır, biz de hazırız, Edirne’miz de hazır” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 24.03.2024 11:23
Haber Güncellenme Tarihi: 24.03.2024 11:26
Kaynak: Haber Merkezi
“Projelerimiz hazır, biz de hazırız, Edirne’miz de hazır”

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edirne’nin her bir mahallesinde her bir sokağında adım atılmadık yer bırakmayan İba, vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Esnaf ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen İba, Edirnelilerin değişim istediğini ve bu değişimin Edirne’ye çok iyi geleceğini söyledi.

İba, Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Esnafların her koşulda her zaman fikirlerine değer verdiklerini ifade eden İba, “Artık pek çoğuyla tanışıyor, pek çoğuyla birbirimizi tanıyoruz Destekleri, objektif ve gerçeği gören görüşleri için hepsine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Edirne Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Aydın Gülsan’ı ziyaret eden İba, zor bir mesleğe sahip olan vatandaşların ihtiyaçlarını, beklentilerini dinleyip not aldı.

"BİZ YENİ EDİRNE İÇİN ADAYIZ"

İba, daha sonra Göztepe Futbol Okulu 25 Kasım Kız Futbol Takımının antrenmanını izledi.

Sporcuların aileleriyle sohbet eden İba; "Biz bu güzel çocuklara, gözleri kadar pırıl pırıl bir Edirne kazandırmak için adayı. Biz, geleceğimizin Edirne'sini, sporla, sanatla, bilimle, eğitimle, gelişimle var etmek için adayız. Biz, yeni Edirne için adayız" dedi.

"EDİRNE'MİZ İÇİN TURİZM PROJELERİMİZ HAZIR"

Ulus Otel İşletmecisi Hasan Güneş ve personeli ziyaret eden İba, otel misafirleriyle de görüştü.

Edirne'nin turizm potansiyeli en yüksek illerden biri olduğunu belirten İba; "O zaman bize de bu potansiyeli ortaya çıkarmak düşer. Yeni turizm rotamız, festivallerimiz, kültür sanat etkinliklerimiz ve turizm projelerimiz hazır. Biz de hazırız! Edirne’miz de hazır. Geri sayım başladı” ifadelerini kullandı.

"EDİRNE'DEKİ DEĞİŞİM İLE HERKES MUTLU OLACAK"

İba, Bostan Pazarı esnafı ile bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Bostan Pazarı ziyaretinin her zaman ki gibi çok keyifli geçtiğini aktaran İba; "Bizleri bağrına basan, artık değişim isteyen hemşehrilerimiz. Edirne’mizi öyle bir değişim ve gelişim bekliyor ki. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, hepimiz mutlu olacağız, tüm Edirne’miz mutlu olacak” dedi.

İba, son olarak Kıyık Caddesi’ndeki kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Sohbetlerine ortak olup çaylarını içtiklerini söyleyen İba, samimi ve sıcak karşılamaları için vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.