Hava Durumu

“Saadet Meclis Grubu büyük beğeni topluyor”

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, TBMM’deki Saadet Grubu’nun çalışmalarıyla büyük beğeni topladığını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 17.11.2023 10:38
Haber Güncellenme Tarihi: 17.11.2023 10:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
“Saadet Meclis Grubu büyük beğeni topluyor”

Saadet Partisi Meclis Grubunun etkin muhalefetinin milletimizin takdirini kazandığına işaret eden Saadet Partisi Edirne İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Sinan Tekin, “Meclis grubumuzun kurulmasının ardından milletvekillerimizin gösterdikleri yüksek performans sayesinde kısa zaman içerisinde vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazandık” dedi.

Tekin daha sonra devam etti: “Vatandaşın derdini, Meclis kürsüsünden haykırıyoruz. İktidar şunu çok iyi bilmeli, attığı her bir yanlış adımın karşısında duracağız. Saadet Grubu olarak, itiraz ettiklerimiz ve teklif ettiklerimizle ülkemizin problemlerine çözüm üretmeye, insanımızın beklentilerine yanıt vermeye devam edeceğiz. Bizim gündemimiz geçinemeyen aileler, iş bulamayan gençler, kirasını ödeyemeyen insanlarımızdır. Mazlumlar için haykırmaya devam edeceğiz. Herkes attığı ve atmadığı her adımın, yaptığı ve yapmadığı her şeyin hesabını verecektir. Biz atacağımız adımların ve atmamız gerekirken atmadığımız her bir adımın hesabını vereceğimizin bilincinde olarak; muhalefette bulunmanın sorumluluğunu bihakkın yerine getirmeye devam edeceğiz.”

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.